NASZE PRZEDSZKOLE

Serdecznie zapraszamy Dzieci
do spędzenia najmilszych dni dzieciństwa
w Publicznym Przedszkolu Akademia Smyka!

 

Publiczne Przedszkole Akademia Smyka znajduje się w pełni dostosowanym do potrzeb dzieci budynku o powierzchni około 400 m2 przy ul. Agatowej 27 w Krakowie. Tak duża powierzchnia lokalu zapewnia komfort i przestrzeń wszystkim naszym dzieciom, a dobra lokalizacja, ułatwia dojazd rodzicom/opiekunom.
Obiekt posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, aby dzieci spędzające w nim czas były bezpieczne oraz ma najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe (automatyczna klapa dymowa z czujkami, drzwi przeciwpożarowe). Przedszkole objęte jest systemem wewnętrznego i zewnętrznego monitoringu.

Akademia Smyka zapewnia pobyt dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat  w godzinach od 6.30-17.00.

Przedszkole posiada doskonałe warunki lokalowe.

W czterech przestronnych, kolorowych i funkcjonalnie wyposażonych salach dzieci rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają umiejętności i wiedzę zgodnie z indywidualną drogą rozwoju.
Ponadto sale wyposażone są specjalne urządzenia wentylacyjne, zapewniające odpowiedni mikroklimat(stała wymiana świeżego powietrza)

Tworzymy przedszkole szczęśliwego dzieciństwa, do którego dzieci będą uczęszczały chętnie i z radością. Bo to właśnie ci najmłodsi są dla nas najważniejsi. Ich rozwój w towarzystwie dobrej i bezpiecznej zabawy, radości oraz pełnego komfortu to rzeczy dla nas najistotniejsze. Z każdym dniem dokładamy największych starań aby nasze dzieci czuły się jakby to był ich drugi dom.
Bo przecież każdy to wie, że w domu najlepiej!