WARSZTATY CZEKOLADOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W piątek w naszym Przedszkolu gościliśmy Fabrykę Czekolady Charliego 😃🤗😃🍫🍫🍫🍫🍫🍫👌👌👌😃♥️😃♥️😃♥️. Podczas warsztatów nasze Smyki, wcielając się w deserantów, przygotowały własnoręcznie robione pralinki oraz świąteczne choinki. Wcześniej Przedszkolaki poznały historię i technologię produkcji czekolady. Pod okiem animatorów Smyki odkrywały najciekawsze czekoladowe fakty 🍫🍫🍫🍫👌. W trakcie warsztatów dzieci wykazały się pomysłowością dekorując czekoladowe wyroby rodzynkami, wiórkami kokosowymi, orzeszkami oraz pestkami słonecznika. Poznały rodzaje czekolady białej, mlecznej, gorzkiej rozpoznając po kolorze. 😃😃😃😃😃.Słodkie warsztaty były dla dzieci szczególną atrakcją. Na koniec nasze Smyki zabrały se sobą czekoladowe prezenty, pralinki i kokosowe kuleczki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć! ♥️